Benefiet concert Sint Jan's kerk in Gouda 9 juni

Aanvang 20:00 uur - kerk open vanaf 19:15
Op D.V. Zaterdag 9 juni organiseren wij een benefietconcert om geld in te zamelen voor het project 'Hart voor India'
Als u een gift geeft kunt u gratis naar dit conert komen. Deze gift is aftrekbaar voor de belasting.
Bij een gift van 17,50 euro ontvangt u gratis een CD en een toegangskaart. Bij een gift van 35 euro ontvangt u één CD en onbeperkt toegang voor leden van een gezin wat onder één dak woont. U kunt vooraf reserveren via deze website maar ook op de avond zelf aan de deur betalen.
Aan het concert werken onder andere mee:
Het Groot Nederlands Jongerenkoor o.l.v. Harm Hoeve
Mannenkoor Ichtus o.l.v. Martin Zonnenberg
Het Con Allure Kamerorkest o.l.v. Martin Zonnenberg en Harm Hoeve
Meditatie: Ds. J.C. de Groot
Als musici werken o.a. mee: Marco den Toom (orgel), Johan Bredewout (vleugel), Martin de Deugd (viool), Marjolein de Wit (fluit), Lisanne Leeuwenkamp (sopraan) en vele anderen.
De gift die u geeft is aftrekbaar voor de belasting. Een drankje voor aanvang van het concert bieden wij u graag gratis aan.
LET OP: ALS U ALS GEZIN KOMT HOEFT U NIET OP TE GEVEN MET HOEVEEL MENSEN U KOMT. VUL DAN HIERONDER BIJ "GEZINSGIFT" ALS AANTAL "1" IN. Als u meer dan "1" invult besteld u namelijk meerdere gezinskaarten!